Możesz zostać FrontRunnerem Asicsa

zobacz zdjęcia » W Asics FrontRunner są m.in. czołowi polscy biegacze
 fot. Asics  /  źródło: Materiały prasowe
03-01-2017 | 15:04

Autor: asics

Ruszyła rekrutacja do projektu Asics FrontRunner. W tej ekipie jest miejsce zarówno dla doświadczonych biegaczy, jak i amatorów stawiających pierwsze kroki.

Asics Polska od dwóch lat dumnie tworzy społeczność biegową, liczącą już ponad 40 osób. W tym gronie nie brakuje czołowych i najbardziej perspektywicznych polskich biegaczy, ale są tam również ci, którzy dopiero zapisują swoje biegowe CV. Osobiste rekordy i biegowe doświadczenia są ważne, ale nie są priorytetem. Nie ma limitu czasu, który trzeba złamać, ani ilości kilometrów, które trzeba wybiegać! Poszukiwane są osoby, dla których każdy trening to wydarzenie, a uśmiech przyprawia biegową radość po każdym pokonanym kilometrze!

 

 W ekipie Ascis FrontRunner można spotkać m.in. Pawła Ochala, Olgę Ochal czy Arkadiusza Gardzielewskiego

 

Za pośrednictwem platformy www.asics.pl/frontrunner startuje rekrutacja nowych zawodników do projektu ASICS FrontRunner. Wystarczy wypełnić ankietę i w kilku słowach udowodnić, że to właśnie ty powinieneś dołączyć do tej biegowej rodziny! Każdy z nowych FrontRunnerów będzie mógł liczyć na pełny zestaw sprzętu od firmy ASICS, darmowe pakiety na wybrane imprezy i wiele innych benefitów!

Zgłoszenia są do 31 stycznia.