Legginsy Nike dobrane do dyscypliny

Więcej na temat:Nike, bieganie, kolekcja, legginsy, stroje
zobacz zdjęcia » Legginsy Nike
 fot. Nike  /  źródło: Materiały prasowe
13-01-2017 | 13:36

Autor: IP

Różne rodzaje aktywności fizycznej wpływają na różne grupy mięśni. Inne partie będą aktywowane podczas biegania, a inne na siłowni, podczas pracy ze sztangą. Projektanci Nike postanowili uwzględnić te różnice w najnowszej firmowej kolecji.

Kluczową kwestią dla sportowców jest uwzględnienie specyfiki pracy poszczególnych mięśni, a także to, aby ich trening był za każdym razem jak najlepszy. Poszukują też sprzętu, który pozwoli im osiągnąć przewagę nad rywalami.

– Efektywność jest dla naszych sportowców najważniejsza każdy z nich stara się wynieść z treningu jak najwięcej. Legginsy to bardzo istotny element odzieży sportowej, dlatego przeanalizowaliśmy wszystkie elementy projektu oraz ich dopasowanie, aby mieć pewność, że każda część ciała jest odpowiednio wspierana w zależności od wymogów danej dyscypliny – wyjaśnia Helen Boucher, VP działu Women's Training Apparel Product.

Dlatego też nowe legginsy Nike Zonal Strength Tights wyposażone zostały w kompresyjne panele wbudowane bezpośrednio w strukturę materiału, umiejscowione tak, by wspierać kluczowe grupy mięśni, zapobiegając ich drganiom i zapewniając efektywny trening przy zachowaniu pełnej swobody ruchów.

 

 Teraz można wybierać między legginsami do biegania i do fitnessu czy ćwiczeń siłowych

 

Dla biegaczy

Legginsy Nike Zonal Strength Running Tights posiadają specjalne strefy na udach i łydkach, ograniczające drgania mięśni w obszarach, w których biegacze najbardziej tego potrzebują. Pas Flyvent jest bardziej przewiewny, a niezwykle elastyczny materiał zapewnia pełną swobodę ruchów, szczególnie w obszarze bioder i kolan. 

Do fitnessu

Nike Zonal Strength Training Tights zapewniają wsparcie nóg od bioder aż po sam dół. Pas z wysokim stanem gwarantuje wsparcie mięśni tułowia, co jest niezwykle ważne podczas wszelkiego rodzaju aktywności, począwszy od jogi po bardzo intensywny trening siłowo-kondycyjny. Płaskie szwy umożliwiają pełną swobodę ruchu. 

Legginsy Nike Zonal Strength Tights dostępne są na nike.com od 12 stycznia br.

 

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~TomekUżytkownik anonimowy
~Tomek :
No photo~TomekUżytkownik anonimowy
Polecam te. Prosto z Włoch :) http://www.avocadostyle.pl
11 wrz 17 23:37
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza: