ActivChill – tytaniczna technologia dla tytanów

zobacz zdjęcia » Joanna Jędrzejczyk
 fot. Rbk  /  źródło: Materiały prasowe
14-02-2017 | 11:28

Autor: IP

Podczas najcięższych treningów czasem detale decydują o wykonaniu limitów. Mając to na uwadze projektanci Reeboka przygotowali linię odzieży treningowej ActivChill – sprzęt ma pomagać, kiedy robi się naprawdę gorąco.

Nowa kolekcja ma być gwarancją dobrze wykonanego treningu. Ma dawać przekonanie jeszcze większej mocy, a przy tym przyjemne uczucie komfortu. Przekonała się już o tym Joanna Jędrzejczyk, ambasadorka marki Reebok, która podczas bardzo intensywnych ćwiczeń daje z siebie wszystko. Właśnie w takich najtrudniejszych momentach ten sprzęt pozwala… przyspieszyć.

 

 Joanna Jędrzejczyk testowała ActivChill na wszystkie możliwe sposoby

 

Dzięki zastosowaniu technologii ActivChill, ubranie zyskuje na „oddychalności" i daje uczucie chłodu, które pozwala dawać z siebie jeszcze więcej w każdych warunkach. W materiale tej kolekcji zastosowano pentagonalne włókna zwiększające przepływ powietrza i dbające o optymalne chłodzenie. Wykorzystano także technologię Speedwick, która odprowadza pot z powierzchni skóry. Lekka konstrukcja odzieży zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Do tego nylonowa konstrukcja pokryta dwutlenkiem tytanu daje przyjemne uczucie chłodu.

Kolekcja ActivChill od lutego jest dostępna na polskim rynku.