Słuchawki dobre na każdą okazję

zobacz zdjęcia » Słuchawki JBL Under Armour
 fot. JBL  /  źródło: Materiały prasowe
24-01-2017 | 10:47

Autor: MM

Słuchawki sportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród biegaczy, ale też miłośników wielu innych aktywności fizycznych. Dlatego z pewnością wielu ucieszy informacja, że firma JBL wypuściła na rynek kolejne dwa modele – Inspire 100 i Focus 100.

JBL Inspire 100 i JBL Focus 100 to dwa analogiczne modele, które różnią się konstrukcją i sposobem zakładania. Pierwsze są dokanałowe, a drugie – dokanałowe z pałąkiem za ucho. Oba modele wyposażono w opatentowaną technologię TwistLock, która gwarantuje ich niewypadanie z uszu, nawet w czasie najbardziej intensywnych czy akrobatycznych treningów. Innym ważnym rozwiązaniem jest FlexSoft, czyli gwarancja komfortu I wygody długotrwałego użytkowania słuchawek. Nakładki wykonane są z ultramiękkiego i dopasowującego się silikonu, dzięki temu w czasie treningów w ogóle nie są odczuwalne dla ucha. Takie rozwiązania pozwalają w pełni korzystać z motywacji, jaką daje w czasie ćwiczeń odpowiednio dobrana muzyka.

 

 JBL Focus 100 – wersja dla kobiet

 

Dodatkowymi atutami, które sprawdzą się szczególnie w czasie treningów na wolnym powietrzu, jest odporność słuchawek na wilgoć oraz dopuszczanie dźwięków z otoczenia. Można zatem pocić się intensywnie czy nawet trenować w deszczu. Trenujący pozostaje jednak cały czas bezpieczny, gdyż nie odcina się muzyką zupełnie od otoczenia.

Zwieńczeniem całości jest sygnowane przez JBL brzmienie najwyższej jakości z odsłuchem Pure Bass. Słuchawki JBL Inspire 100 oraz JBL Focus 100 dostępne są w wersji dla kobiet (mniejsze przetworniki i nakładki) w kolorze niebieskim oraz w wersji dla mężczyzn (większe przetworniki i nakładki) w kolorze czarnym i czerwonym. Pasmo przenoszenia w obu modelach to 20 Hz - 20 kHz, a cena 89,90 zł.

 

 

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~yartolUżytkownik anonimowy
~yartol :
No photo~yartolUżytkownik anonimowy
Dla mnie najlepsze słuchawki sportowe z jakimi miałem do czynienia to Bose SoundSport - nie ma lepszych idealne pod każdym względem. Zresztą znajdują się w rankingu: https://mp3audio.pl więc to coś znaczy ;)
26 paź 17 13:09 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza: