Sztuka sznurowania według Pumy

zobacz zdjęcia » buty Puma IGNITE NETFIT
 fot. Puma  /  źródło: Materiały prasowe
05-06-2017 | 21:04

Autor: IP

Puma zaprezentowała technologię Netfit – system sznurowania buta, który oferuje nieograniczone możliwości związane ze zmianami i dostosowywaniem formy i stylu w ramach jednego modelu.

Technologia Netfit wzmacnia dopasowanie i stabilność buta dzięki połączeniu zaawansowanej konstrukcyjnie siatki z elastycznym materiałem bazowym. Dzięki tkaninie o heksagonalnych oczkach, użytkownicy modelu Puma Ignite Netfit zyskują pełną kontrolę i dowolność nad sposobem sznurowania. Bez względu na styl, sylwetkę, czy potrzeby – każdy może dostosować swój but według własnych upodobań i na miarę potrzeb. Możliwości są nieograniczone.
W modelu Ignite Netfit elementem charkterystycznym jest też evoKnit, czyli wyższa cholewka ze ściągaczem, której elastyczny materiał zapewnia nie tylko komfort, ale i oryginalny wygląd. Podeszwa z wbudowanym przy pięcie systemem wzmacniającym TPU Heel clip gwarantuje optymalną stabilność dla użytkownika.

Nadążyć z technologią za najszybszym człowiekiem na świecie? To możliwe. Usain Bolt przygotowuje się do sierpniowych mistrzostw świata w Londynie właśnie w Ignite Netfit.

 

 Usain Bolt jest bardzo zadowolony ze swoich Pum Ignite Netfit

 

– Dużo trenuję, czasem trochę za dużo, a moje treningi są zawsze zróżnicowane. Czasami skupiam się na ćwiczeniach wytrzymałościowych, innym razem pracuję nad szybkością i zwinnością, więc niezwykle ważne są buty na tyle elastyczne, by pasowały do wszystkich typów aktywności – mówi Bolt.

Buty Puma Ignite Netfit są dostępne dla mężczyzn i kobiet od 1 czerwca na puma.com, a od połowy lipca trafią do sprzedaży w sklepach stacjonarnych Pumy w Polsce. Cena modelu wynosi 579,00 zł.