Odważna promocja Asicsa

Więcej na temat:Asics, buty, kampania promocyjna
Asics
 fot. Asics  /  źródło: Materiały prasowe
08-09-2017 | 00:21

Autor: IP

Japoński producent sprzętu sportowego Asics zdecydował się na śmiałą kampanię promocyjną. Zachęca on do zakupu dowolnego obuwia sportowego swej marki – jeżeli wybrany model nie spełni oczekiwań, można go zwrócić w ciągu 60 dni, a firma odda pieniądze!

Z myślą o satysfakcji klientów, Asics rozpoczyna kampanię o nazwie „Poczuj różnicę – Gwarantowany zwrot pieniędzy przez 60 dni”. Aby wziąć udział w promocji, należy dokonać zakupu butów sportowych Asics, w terminie od 1 września do 31 października 2017 roku w sklepie autoryzowanego partnera. W promocji biorą udział wszystkie modele obuwia (w tym również przecenione), z kolekcji Asics Performance.

W przypadku niezadowolenia z zakupionego produktu, należy odwiedzić stronę internetową: https://asics-60-days-money-back-guarantee.com, opisując w minimum 15 słowach swoje rozczarowanie. Pieniądze zostaną zwrócone przez Asics na wskazane przez klienta konto bankowe.

Gwarantowany zwrot pełnej kwoty zakupu przysługuje klientom, którzy po minimum 30 dniach, a maksymalnie 60 dniach od daty zakupu nie są w pełni usatysfakcjonowani z podjętej przez siebie decyzji.

Szczegółowe informacje oraz polski regulamin akcji dostępne są  na: https://www.asics.pl/running/knowledge/poczuj-ronic-gwarantowany-zwrot-pienidzy-przez-60-dni/.