Mistrzowskie medale maratonu we Wrocławiu

zobacz zdjęcia » medal, maraton, masters, Wrocław
 fot. WM  /  źródło: Materiały prasowe
08-05-2017 | 15:39

Autor: Marcin Janiszewski

To nie będą medale dla wszystkich, ale tylko dla wybrańców. Dostaną je uczestnicy wrześniowego 35. PKO Wrocław Maratonu, którzy będą rywalizować podczas tej imprezy także w mistrzostwach Europy Masters.

Reprezentanci poszczególnych krajów Starego Kontynentu otrzymają unikatowe wyróżnienie: medal przypominający maratoński z adnotacją o mistrzostwach w języku angielskim oraz podstawką, która umożliwi odpowiednie eksponowanie pamiątki. Całość będzie zamknięta w gustownym etui.
– Możliwość przeprowadzenia mistrzostw Europy masters w ramach 35. PKO Wrocław Maratonu to duże wyróżnienie dla nas, organizatorów, jak i całego Wrocławia. Postanowiliśmy także wyróżnić wszystkich gości, którzy zdecydują się reprezentować swoje kraje podczas wrześniowej imprezy. Jesteśmy pewni, że specjalny medal, z dodatkami umożliwiającymi jego efektową prezentację, to nie tylko wartościowa pamiątka, ale i sposób promocji Stolicy Dolnego Śląska na całym kontynencie – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor Wrocław Maratonu.

 

 Do medalu dołączone będzie jeszcze gustowne etui

 

Przypomnijmy – w mistrzostwach może wziąć udział każdy zawodnik, który w dniu biegu ma ukończony 35. rok życia i uzupełni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie 35. PKO Wrocław Maratonu, zgodnie z regulaminem Mistrzostw. Bieg odbędzie się 10.09.2017 r., start zaplanowano na 9:00.